°.¸¸.•´¯`» YENİ SUNUCU CYBER İÇİN ÖNERİLER «´¯`•.¸¸.°

Community

Moderator: Moderators

Post Reply
ARES
Rank 2
Rank 2
Turkey
°.¸¸.•´¯`» YENİ SUNUCU CYBER İÇİN ÖNERİLER «´¯`•.¸¸.°

Post by ARES » Fri Jun 01, 2018 2:07 pm

Selamun Aleyküm

Gördüğüm kadarıyla yeni server Cyber 'da hatırı sayılır derecede Türk oyuncu olacak , Bu oyuncuların en çok ihtiyaç duyduğu Türkçe Çeviriler Türk Gm tarafından yapılırsa Daha kolay anlaşılır ve bilgiye daha çabuk erişim sağlanır.

Yayınlanan Yamaların Türkçe Çevirileri , Oyuncular için Hazırlanan / Hazırlanacak Çeşitli Rehberler Alternatif olarak Türkçeye Çevirilip Paylaşılırsa Türk oyuncularımız daha keyifli bir oyun deneyimi yaşayacaklardır diye düşünüyorum.
Image

GM_Turkey
Mod
Mod
Turkey
Re: °.¸¸.•´¯`» YENİ SUNUCU CYBER İÇİN ÖNERİLER «´¯`•.¸¸.°

Post by GM_Turkey » Fri Jun 01, 2018 3:31 pm

Server için düzenlemelere pek vaktim olmadı. Arkadaşlarda elinden geldiği kadar çabaladılar. İngilizce kısımlarda Türk kullanıcıların anlayacağı seviyede olduğuna inanıyorum. Ama zamanla söylediğiniz gibi Türkçe geniş açıklayıcı kısımlar olacaktır. Desteğiniz için teşekkürler.

ARES
Rank 2
Rank 2
Turkey
Re: °.¸¸.•´¯`» YENİ SUNUCU CYBER İÇİN ÖNERİLER «´¯`•.¸¸.°

Post by ARES » Fri Jun 08, 2018 9:39 am

Tekrardan merhabalar

Server özellikleri benzerlik gösteren malum serverdan/lardan oyuncu arkadaşlarımızın gelimi devam ediyor, İlk izlenim olarak çoğunluğun görüşü çok kaliteli bir server olduğu, fakat online oyuncu sayısının biraz az olduğu yönünde bildirimlerde geliyor , farkındayım bu konuda facebook paylaşım etkinliği sunuyorsunuz güzel bir çalışma ,benimde vote sistemi konusunda bir önerim olacak vote pointle alınan itemler arasına atıyorum trina,ncs..vb gibi insanların daha çok ihtiyaç duyabilceği itemler eklenirse (500/600/1000... gibi vote point) insanlar bu sistemi daha aktif olarak kullanır, serverımızın adı daha çok ön sıralarda yer alır gibime geliyor.

Tabiki takdir yönetimin bizler sadece daha çok keyif alabileceğimiz bir ortam oluşması açısından önerilerimizi yapıyoruz.

Image
Image

Post Reply