Garść informacji [PL]

Post Reply
OjciecDyrektor
Member
Member
Poland
Garść informacji [PL]

Post by OjciecDyrektor » Sun Mar 18, 2018 5:35 pm

Cześć wszystkim.
Wybaczcie, że po polsku, ale będzie mi tak łatwiej napisać to co mam do przekazania i zrozumieć waszą ewentualną odpowiedź.

W KO przestałem grać w erze FireDrake (tak to się chyba nazywało) niedługo po tym jak mnie okradziono. Tak sobie ostatnimi czasy spoglądam co się dzieje w świecie KO i muszę przyznać, że gra zmieniła się nie do poznania. Nasi tureccy przyjaciele chyba na dobre przejęli monopol na tę grę, jeśli chodzi o odbiorców. Chętnie bym sobie przypomniał stare dobre czasy i trochę po-combował w CZ, w związku z tym mam kilka pytań odnośnie waszego serwera.

- Doczytałem się, że serwer opiera się na light farmie. Sporo pracuję i gra po 1-2h dziennie i trochę więcej w weekendy ma jakiś sens tu u was? Chodzi mi o wbicie tego 72 i jako takim stufie pozwalającym na nie padnięcie na hita przy PVP.
- Czy da się coś ugrać samemu? Raczej kiepski ze mnie byłby Klanowicz, bo nie mam czasu na siedzeniu po 8h dziennie.
- Jeślibym się zdecydował to po prostu ściągam od was instalkę, rejestruje się i gram, tak?
- Ogólnie to byłbym wdzięczny za wasze rady/informację etc, dla kogoś kto miał taką długą przerwę w KO.

To chyba najważniejsze z moich pytań, jeśli coś mi wpadnie do głowy to dopiszę. ;)

ADMIN
Admin
Admin
Poland
Re: Garść informacji [PL]

Post by ADMIN » Sun Mar 18, 2018 9:20 pm

Cześć! :) Pewnie ściągasz clienta, rejestrujesz się i wbijasz. Jak masz jakieś problemy to piszesz do nas w grze lub na FB: https://www.facebook.com/ProjectKO1/.
Polski clan jest po Hum side: AgainstBabashoppers Leader: GhostOfDragon
EXP jest easy! Farm też :)
Shieeeet :D

Post Reply